Barcelona vraća legendu na Camp Nou?

Primera 8. tra 202011:15 > 11:18
sportklub

Velika senzacija je na pomolu, Barcelona vraća legendu kluba

Mediji u Španjolskoj objavili su senzacionalnu vijest o mogućem povratku Andresa Inieste u Barcelonu.

Iniesta od ljeta 2018. godine nastupa u Japanu za Vissel Kobe. Za ovaj klub je dosad postigao 10 pogodaka i ubilježio 13 asistencija, a sjajne igre donijele su mu, između ostalog, i kapetansku traku.

O Iniestinim partijama u Vissel Kobeu piše i ‘Diario Sport’. Ovaj list navodi kako Iniesta još ne razmišlja o završetku karijere, a s obzirom na formu, nije nemoguće ni da se vrati u Barcelonu i pomogne svom bivšem klubu koji ima problema u veznom redu.

‘Moja namjera je igrati i dalje. Želim ponovo osjetiti te trenutke s loptom i travom’, rekao je Iniesta.

Još u siječnju je Iniesta kazao kako ne bi imao ništa protiv povratka na Camp Nou, koji je, kako je kazao, njegov dom i da bi tu igrao bilo kada.

Prije nego što je otišao u Japan, Iniesta je cijelu karijeru proveo u Barceloni i s katalonskim divom je osvojio ukupno 32 trofeja, uključujući i četiri Lige prvaka.

David Ramos, Getty Images