Poljski ubojica iz Napulja na ljeto stiže u Madrid

Primera 30. ožu 202015:28 > 15:31
Francesco Pecoraro/Getty Image

Poljski napadač Arkadiusz Milik na kraju ove sezone mogao bi napustiti momčad Napolija.

Milik nije baš zadovoljan situacijom u klubu ove sezone, a sve dodatno je poremetio sukob igrača i čelnika Napolija koji se dogodio u prosincu prošle godine, te koji je rezultirao odlaskom trenera Carla Ancelottija.

Poljak je tada jasno rekao da razmišlja o odlasku i čini se da se njegovo mišljenje nije promijenilo. La Gazzetta dello Sport piše da on razmatra ponude, a navodno najveći interes za njega pokazao je Atletico Madrid.

Madridski klub želi prodati Diega Costu ovog ljeta, a 26-godišnjeg Milika vide kao odličnu zamjenu. Milikov ugovor s Napolijem ističe na ljeto 2021. godine i on nije pokazao želju da isti produži.

On je u Napoli stigao na ljeto 2016. godine, a u 109 utakmica uspio je postići 46 golova.