Real se puni talentiranom mladosti- stiže novi Kaka

Primera 29. ožu 202019:55 > 20:00
Aitor Alcalde, Getty Images Sport

Real Madrid u zadnje vrijeme sve više investira u dovođenje mladih talentiranih igrača, a taj trend se, po svemu dueći, nastavlja

Real Madrid u svoje redove želi dovesti još jednog mladog nogometaša iz Brazila.

Kako pišu tamošnji mediji klub iz Madrida želi u svoje redove dovesti Igora Gomesa iz Sao Paula.

Ovaj ofanzivni veznjak po svom stilu igre podsjeća na slavnog Kaku, te u rodnoj zemlji nosi nadimak ‘novi Kaka’.

I sam Kaka u nekoliko navrata pohvalio je igru mladog zemljaka.

‘Sigurno ako ga usporedite sa mnom stavljate mu dodatni pritisak na leđa. Ali da, istina je da me nekada podsjeti na mene kada ga gledam.’

Real još nije službeno krenuo u akciju njegovog dovođenja, ali vrlo pažljivo prati situaciju.

Trenutni problem klubu iz Madrida predstavlja otkupna klauzula od 50 milijuna eura. Naime, čelni ljudi Reala smatraju da ovaj igrač trenutno ne vrijedi toliko novca.

Getty Images