Ole hoće Valverdea, Kraljevi nemilosrdni na cijeni

Primera 29. ožu 202019:08 > 19:13
Getty Image

Fede Valverde mladi je nogometaš iz Urugvaja, ali unatoč svojoj mladosti već sad je neizostavan član prve postave Real Madrida

Urugvajski vezni igrač Federico Valverde jedna je od rijetkih svjetlih točaka u Real Madridu u posljednje vrijeme.

Kraljevi igraju još jednu slabu sezonu, ali Valverde je pravi dobitak za Zinedina Zidana i čitav klub jer je postao jedan od najboljih veznjaka svijeta iako ima samo 21 godinu.

Naravno, njegove partije nisu prošle nezapaženo kod ostalih europskih velikana, pa je mnogima zapao za oko. Ipak, Realu je jako teško ili gotovo nemoguće uzeti dobrog igrača što pokazuje i ova sada situacija.

Britanski Mirror prenosi kako su Kraljevi postavili cijenu od čak 450 milijuna funti za ovog igrača, a jasno je kako istu nitko platiti neće i kako je postavljena samo da bi se dalo doznanja drugim ekipama da od prodaje nema ništa.

Inače, isti izvor prenosi kako se Manchester United raspitivao za mladog Urugvajca, ali jasno je da od transfera neće biti ništa.

Inače, Valverde je član Reala od 2016. godine, a tokom boravka u Real Madrid Castilli jednu sezonu proveo je na posubi u Deportivo La Coruni gdje se i dokazao Zidaneu da je igrač koji zaslužuje mjesto u seniorskoj momčadi Kraljeva.

Ove sezone je upisao ukupno 32 utakmice u svim natjecanjima što pokazuje da je postao neizostavan član ekipe.