Sudbina Jovića poznata? Čeka ga engleski velikan

Primera 26. ožu 202010:45 > 10:49
Francois Nel/Getty Images

Nakon sjajne sezone u Frankfurtu stigao je u Real, ali tamo se po svemu sudeći neće dugo zadržati

Luka Jović će najvjerovatnije poslije samo jedne sezone napustiti Real Madrid.

Reprezentativac Srbije je na Santiago Bernabeu došao kao pojačanje, vjerovalo se da može ‘rešetati’ mreže kao i u Bundesligi, međutim na španjolski nogomet se nije baš prilagodio.

U 24 odigrane utakmice Jović je uspio tek dva puta zabiti, a nakon posljednjih zbivanja oko kršenja 14-dnevne karantene, mediji u Španjolskoj su uvjereni da nema budućnost u Realu i da će napustiti klub.

Ukoliko i dođe do tog scenarija, Jović ne mora brinuti jer se već mnogi klubovi zanimaju za njegove usluge, a posljednji u nizu je Chelsea čiji trener Frank Lampard smatra da bi mu igrač takvih predispozicija dobro došao u sljedećoj sezoni.

Englezi također navode kako Lampard želi Jovića uklopiti s Chelseajevom djecom koja su eksplodirala ove godine, a ostaje vidijeti planiraju li ‘plavci’ posudbu ili otkup ugovora.

Dean Mouhtaropoulos/Getty Images