Nekad igrač Reala, danas opaki lik u mafijaškoj seriji!

Primera 25. ožu 202022:05 > 22:13

Nizozemac koji je davne 2007. godine s visokim očekivanjima stigao na Bernabeu, danas se nogometom bavi tek amaterski, a glavna preokupacija mu je gluma

Iako ima status Kraljevskog kluba i u njegovim redovima mogu zaigrati samo i jedino nogometaši vrhunske klase, čelnici Real Madrida tu i tamo naprave pokoju nenamjernu iznimku.

Getty Images/Denis Doyle

Jedna od njih definitivno se dogodila 2007. godine, kada je tijekom ljetnog prijelaznog roka na Santiago Bernabeua iz Feyenoorda stigao Royston Drenthe, lijevi bek kojem se predviđala blistava karijera.

Prilike su se redale, Nizozemac nije nimalo oduševljavao, a spomenuta predviđanja pala su u bunar – Drenthe je postao veliki promašaj. Međutim, život ide dalje, pa tako i Drenthe. Njegov osobni ga je, nakon Reala, vodio kroz Rusiju, Englesku, Tursku pa čak i Emirate, da bi se na kraju skrasio u amaterskom nizozemskom nogometnom klubu Kozakken Boys, čiji je član i danas.

A španjolska Marca, inače naklonjena Madridu, objavila je zanimljivu vijest prisjetivši se svog igrača i obavijestila čitatelje kako se Drenthe počeo baviti – glumom. On je naime, izabran u glumačku postavu TV serije Mocro Maffia koja se prikazuje u Nizozemskoj. Drenthe je na Instagramu objavio vrlo zanimljivu fotografiju sa snimanja i otkrio kako se okušao u svijetu glume.

Ime serije definitivno zvuči opasno, a njegov lik, sudeći prema objavljenim fotografijama, još opasnije! Što reći nego – sretno Drenthe!