Sport: Barca će na ljeto imati potpunu rasprodaju ekipe

Primera 25. ožu 202011:12 > 11:19
Getty images/David Ramos

Katalonski velikan spreman je potpunu rasprodaju u ljetnom prelaznom roku.

#Sponzorprijenosa #DerbyBananas

Rukovodstvo kluba s Nou Campa ima namjeru pojačati momčad s nekoliko novih imena, a da bi se to dogodilo bit će potrebno prodati nekoliko igrača.

Katalonski list Sport objavio je danas imena čak osmorice nogometaša koje će Barca prodati tijekom ljeta, a popis je poprilično zanimljiv.

Očekivano, predvodi je davno otpisani Brazilac Philippe Coutinho, želja je da se proda i skupocjeni Antoine Griezmann, koji je došao samo prije godinu dana, a na listi su još itekako poznata imena.

Izvjesno je da će ekipu napustiti Ivan Rakitić, a više mjesta nema za Samuela Umtitija, Artura Vidala, golmana Neta, Carlesa Alenu, te Martina Braithwaitea, koji je tek nedavno angažiran.

David Ramos/Getty Images

Neka imena na listi su zaista iznenađenje, poput Griezmanna, Umtitija koji je ponovno počeo dobro igrati i Braithwaitea koji se svidio stručnjacima otkad je došao u klub.

Osmorica nogometaša su dakle stavljena na transfer listu i vidjet ćemo ko će od njih zaista napustiti klub tokom ljeta.