Nogometaš Porta na meti Barcelone

Primera 23. ožu 202022:44 > 22:49
Octavio Passos, Getty Images Sport

Brazilski nogometaš Alex Telles već je duže vremena na meti nogometnog kluba Barcelona.

Alex Telles je primarno lijevi bek, ali radi se o polivaletnom igraču, a navodno predsjednik kluba Josep Bartomeu u njemu vidi zamjenu za Juniora Firpa.

Firpo je u Barcelonu stigao iz Betisa za oko 18 milijuna eura, ali je nekolicina njegovih velikih grešaka dovela do toga da na Nou Campu sada sumnjaju da on može biti adekvatna alternativa za Jordija Albu.

Alex Telles je u očima čelnika Barcelone pravi čovjek za ekipu, ali će vjerovatno stajati duplo više od Firpa – oko 35 milijuna eura.

Brazilac je ove sezone već skupio 40 nastupa za Porto u svim natjecanjima. Postigao je 10 golova i upisao devet asistencija.