Čistka u Realu- Zidane otpisuje jednog po jednog

Primera 18. ožu 202014:11 > 14:16
Denis Doyle/Getty Images

Dvojica 'velikih pojačanja' na odlasku iz Madrida

Španjolski mediji javljaju kako su u Real Madridu nakon Garetha Balea otpisali još jednog igrača.

Po završetku sezone na Santiago Bernabeu se očekuju velike promjene u igračkom kadru. Zinedine Zidane je klupskom rukovodstvu jasno dao do znanja da nema namjeru računati na Baleove usluge, a na listi otpisanih sada se našao još jedan igrač, točnije James Rodriguez.

Dennis Doyle/Getty Images

Još prethodnog ljeta pisalo se da će Kolumbijac otići iz Real Madrida, a iako je na kraju ostao s namjerom da se nametne, u tome nije uspio.

’13 utakmica i tek jedan gol daleko je od onoga što zadovoljava Realove apetite’, pišu Španjolci.

Navodi se također da je za ‘kraljevski’ klub problem što neće moći za Rodrigueza dobiti ni blizu 90 milijuna eura, koliko su 2014. uložili kako bi ga doveli iz Monaca.

Kao zainteresirani klubovi se spominju Everton zbog Carla Ancelottija i Wolverhampton s kojim je u posljednje vrijeme mnogo trgovao njegov agent Jorge Mendes.