Setien: Ako Messi jedini može zabiti, imamo problem

Primera 1. ožu 202023:22 > 23:29
(Photo by David Ramos/Getty Images)

Real je večeras slavio na Santiago Bernabeuu u španjolskom klasiku protiv Barcelone 2:0, a svoje dojmove poslije utakmice iznio je trener Barcelone

Real je večeras slavio na Santiago Bernabeuu u španjolskom klasiku protiv Barcelone 2:0, i time preuzeo vrh španjolske lige od Katalonaca, trenutno imaju bod više od njih.

Prvo poluvrijeme Barcelona je još i mogla nekako parirati, stvorili su par poluprilika, no na životu ih je držala njemačka hobotnica na golu katalonskog kluba, Marc Andre ter Stegen.

U drugom dijelu, Barca je malo prikočila, inicijativu su preuzeli Madriđani što im se u konačnici i isplatilo golovima Viniciusa i Diaza.

‘Ovaj poraz nije jako bitan, ostalo je još puno utakmica. Igrali smo vrlo dobro prvo poluvrijeme, ali u drugom su poluvremenu bili bolji. Počeli smo gubiti posjed, jače su pritiskali i zabili su’ – rekao je Setien za Movistar pa objasnio nedostatak Lionela Messija u ovome susretu:

‘Leo Messi je vrlo važan igrač. Istina je da se danas poklopilo što je trebalo, ali imamo i druge igrače koji nam mogu pomoći. Ima još puno toga, puno dana i puno igara i još mnogo toga se može dogoditi. Ne bismo trebali vjerovati da je Messi jedini koji može postići gol jer onda znači da imamo veliki problem’ – zaključio je.