26.02.2020 | 23.56 > 23:58

Zizou: 'Nedostajalo nam je koncentracije'

Real Madrid

Trener Real Madrida Zinedine Zidane priznao je nakon poraza od Manchester Cityja (1:2) u prvoj utakmici osmine finala Lige prvaka u Španjolskoj kako je njegova momčad u drugom poluvremenu izgubila koncentraciju.

"Igrali smo sjajno 75 minuta i vrlo smo razočarani porazom. Ipak, dvoboj traje 180 minuta i još ništa nije riješeno", rekao je Zidane pa nastavio:

"Sve smo imali, ali nedostajalo nam je koncentracije u posljednjih deset minuta i onda je bilo jako teško vratiti se."

Real je upao u veliku krizu u ključnom trenutku sezone. Već tri utakmice ne znaju za pobjedu. U prvenstvu su upisali remi sa Celtom i poraz od Levantea, a sada ih je pobijedio i City u Ligi prvaka. U idućem kolu na Bernabeu dolazi Barcelona.