Napadač Barcelone: Omiljeni klub mi je Real Madrid

Primera 25. velj 202017:39 > 17:44
Foto: Michael Regan/Getty Images

Novi napadač Barcelone Martin Braithwaite već se nekoliko puta našao na udaru kritika navijača ovog kluba, a tek je odigrao jednu utakmicu.

Catherine Ivill, Getty Images Spor

Neki smatraju da nema dovoljnu kvalitetu da bi igrao za tako veliki klub, drugi mu zamjeraju jer se prije nekoliko godina fotografirao s maskotom koja je na sebi imala dres Real Madrida, a sada imaju još jedan razlog da rigaju vatru prema njemu.

Naime, španjolski mediji ‘iskopali’ su njegovu izjavu od prije osam godina u kojoj govori za koji klub navija.

“Koji mi je omiljeni klub? Real Madrid. Moj najveć nogometni san je jednog dana zaigrati za Real Madrid”, kazao je tada 28-godišnji Braithwaite.

Podsjetimo, na predstavljanju u Barci između ostalog je rekao: “Svi sanjaju jednog dana zaigrati za Barcu, ovo je ispunjenje sna”.

Povezano