Sjajna asistencija Vrsaljka u pobjedi Atletica (VIDEO)

Primera 23. velj 202022:33 > 22:41
Denis Doyle/Getty Images

Hrvatski branič Šime Vrsaljko bio je asistent za prvi pogodak madridskog Atletica u 3-1 (1-1) domaćoj pobjedi protiv Villarreala u posljednjoj utakmici 25. kola španjolskog nogometnog prvenstva.

Joe Murphy/Getty Images

Gosti su poveli preciznim udarcem Paca Alcacera s vrha kaznenog prostora u 16. minuti, a na 1-1 Atletico je izjednačio u 40. Vrsaljko je poslao “svijeću” u kazneni prostor gostiju na koju je brže od suparničkog vratara reagirao Correa te poslao loptu u mrežu.
U nastavku su tri boda Atleticu osigurali Koke golom glavom u 64. minuti i Joao Felix udarcem nogom u 74.
Vrsaljko je igrao do 58. minute.

Atletico se ovom pobjedom probio na treće mjesto ljestvice sa 43 boda, koliko ima i četvrta Sevilla koja je ranije u nedjelju kao gost svladala izravnog konkurenta za plasman u Ligu prvaka Getafe. Strijelci za Sevillu bili su Ocampos (43), Fernando (68) i Kounde (75).
Getafe je peti sa 42 boda, dok je Villarreal sedmi sa 38.
Na vrhu je Barcelona sa 55 bodova, dva manje ima drugi Real Madrid.