Budimir zabio deveti gol ove sezone u Primeri!

Primera 21. velj 202022:02 > 22:11
David Ramos / Staff

Betis i Mallorca remizirali su u golijadi u Sevilli 3:3, a veliki doprinos u utakmici je dao hrvatski napadač Ante Budimir

25. kolo španjolske Primere u Sevilli otvorili su Betis i Mallorca za koju igra hrvatski napadač Ante Budimir. Gosti su poveli golom Cucha nakon 16 minuta igre, a samo tri minute kasnije Sergio Canales vraća stvari na početak iz kaznenog udarca.

Hrvatski napadač Ante Budimir ponovno je doveo svoju momčad u vodstvo u 27. minuti. Budimiru je sjajno dodao Japanac Takefusa Kubo, a zatim je Budimir sjajno iz okreta zabio za 2:1.

Osam minuta kasnije novo izjednačenje iz novog kaznenog udarca, strijelac je bio Nabil Fekir. Na početku drugog dijela, odmah je preokrenuo Joaquin i doveo domaćine u vodstvo prvi put na utakmici.

Točku na i stavlja Japanac Kubo koji je s Budimirom ovog puta zamijenio uloge, te se hrvatski napadač našao u ulozi asistenta.

Ovim remijem Betis je 12. sa 30 bodova, dok je Budimirova Mallorca tik iznad zone ispadanja, odnosno na 17. mjestu sa osam bodova manje.