Sterling: Način na koji Modrić igra…

Primera 21. velj 202015:45 > 15:54
Laurence Griffiths/Getty Images

Uskoro nas očekuje dvoboj osmine finala Lige prvaka između Manchester Cityja i Real Madrida, a dvoboj je najavio Građanin Raheem Sterling

Zadnjih dana često kruže priče kako bi Raheem Sterling mogao napustiti Manchester City i uskoro preći u Real Madrid, ali Englez je odlučno odbacio takvu tvrdnju.

‘Trenutno sam u Cityju i jako sam sretan. Špekulacije su nešto što se događa cijelo vrijeme, ali ja sam igrač Manchester Cityja i uživam u ovom trenutku, iako stvari u prvenstvu nisu otišle u smjeru u kojem smo planirali’- rekao je Englez.

Ali, osim toga, napadač Cityja je pohvalio Kraljevski klub, koji je sljedeći protivnik Građanima u osmini finala. Još uvijek se ne stišava bura i oko izbacivanja Građana iz Lige prvaka na dvijje godine, što će vrijediti od iduće sezone, ako se kazna potvrdi.

‘Mogu reći da je Real Madrid fantastičan klub. Kad vidite bijele dresove, točno znate za što se taj klub bori. Masivan je, ali istovremeno, ja imam ugovor s Manchester Cityjem i to potpuno poštujem. Real je fantastičan klub unatoč tome’ – rekao je Sterling a potom i pohvalio igrače Reala:

‘Način na koji Modrić igra, kako ih lagano prolazi i to što ima dobro oko za dodavanja. Divim se i Ramosu jer je istinska legenda kluba. Kad on priča, on je netko koga slušate. Nema boljeg izazova od Real Madrida, ali ja ponavljam da sam sretan u Manchesteru.’