SLUŽBENO: Barcelona dovela napadača!

Primera 20. velj 202011:46 > 11:50
Catherine Ivill - AMA/Getty Image

Nogometni klub Barcelona doveo je pojačanje iz redova Leganesa u svoje redove, riječ je o danskom napadaču Martinu Braithwaiteu (28).

Kao što se i najavljivalo prethodnih dana, Barcelona je dogovorila sve uvjete s Leganesom oko dovođenja 28-godišnjeg napadača i on je od danas službeno novi član katalonskog velikana.

Barcelona je Leganesu za usluge ovog igrača isplatila 18 milijuna eura, a Braithwaite je potpisao ugovor na četiri i pol godine.

Podsjetimo, Barcelona je od La Lige dobila mogućnost dodatnog potpisa nakon što je ostala bez Luisa Suareza i Ousmanea Dembelea, a nakon duge potražnje za napadačem, na kraju su se odlučili za iskusnog Danca.

Martin Braithwaite ove sezone odigrao 27 utakmica za Leganes i postigao je osam golova.