Messi nikad iskreniji o nastavku karijere

Primera 20. velj 20209:01 > 9:07
David Ramos/Getty Images

Argentinski nogometaš Lionel Messi u razgovoru za španjolske medije potvrdio je da ostaje u Barceloni.

sport klub

Argentinac je govorio o mnogim zanimljvim stvarima, a još jednom je ponovio da nema namjeru napuštati Barcelonu, sve dok ga klub želi u svojim redovima.

Ne pada mi napamet napustiti Barcelonu. Ako me klub želi ovdje, naravno da ću ostati. Želim ponovno osvojiti Ligu prvaka i nastavljati osvajati trofeje u prvenstvu“, jasno je rekao Messi.

Argentinac se osvrnuo i na kaznu za Manchester City, koji je izbačen iz Europe u sljedeće dvije sezone i kažnjen je s 30 milijuna eura zbog kršenja financijskog fair playa.

Iznenadilo me je to jer nitko nije očekivao da će dobiti takvu kaznu. Znam da je PSG platio kaznu i ne znam što se dalje događalo. Bit će čudno da momčad s takvim igračima i s takvim ulaganjima ne igra Ligu prvaka. Vjerojatno bi mogli neki igrači i otići. Liga prvaka je veoma atraktivna i bezveze je ako ne igrate tamo“.

Povezano