Barca im otela igrača, traže opasnu stvar od La Lige!

Primera 19. velj 202019:41 > 19:51
Catherine Ivill / Staff

Barcelona je završila posao s dovođenjem Braithwaitea iz Leganes, a taj transfer sigurjno će izvazvat velike rasprave, možda i posljedice, na Pirenejima.

Naime, Leganes, klub iz kojeg danski napadač dolazi na Camp Nou, danas je službeni zatražio od La Lige da i njima omogući produljenje prijelaznog roka, s obzirom da su upravo ostali bez važnog nogometaša!

POVEZANO: BARCA RIJEŠILA PROBLEM, STIGAO IGRAČ ZA 18 MILIJUNA

Mali klub iz predgrađa Madrida igra na istu kartu s kojom je Barca dobila pravo kompletirati ovaj transfer, u kojeumu je Barcelona platila izlaznu klauzulu za Braithwaitea, Leganes je praktički nemoćan i izgubit će igrača koji im je bio vrlo važan i u kojeg su se uzdali da ih može zadržati u premijernom rangu.

Prema trenutnim propisima, Leganes ne bi smio dovesti zamjenu za Danca, a to bi im bilo odobreno samo ako bi i sami imali dugotrajnu ozljedu. Iz perspektive kluba koji je trenutno 19. (u zoni ispadanja) smatraju da nije pošteno tako samo ‘oteti’ njihovog igrača bez mogućnosti njegove trenutačne zamjene.

Slažete li se s Leganesom?