Luis Suarez: Barca ove sezone neće osvojiti ništa

Primera 18. velj 202012:08 > 12:16
David Ramos, Getty Images

Barcelona se muči s formom i mnogi su uvjereni da bi ovo mogla biti jak loša sezona za Katalonce

Barcelona se ove sezone muči s formom. Situacija nije blistava, a neki važni igrači nisu na raspolaganju, među kojima je i fantastični napadač Luis Suarez, pa je situacija još i gora.

Promjena trenera rezultirala je nešto kvalitetnijim nogometom ili bolje reći nogometom koji više podsjeća na pravu Barcinu tiki-taku, no rezultati se ostvaruju teže od očekivanog.

Jedan od onih koji ne vjeruje da bi ovo mogla biti plodna sezona za Barcu je legendarni Luis Suarez. Ne aktualni član katalonskog diva, nego onaj koji je za Barcu igrao od 1955.-1961.

On čak ne misli da je klub napredovao dolaskom Setiena na klupu.

‘Setienova Barca nema ni glave ni repa’.

‘Ne samo to. Nema ni srca, agresivnosti. Postoje samo neke individualne kvalitete nekih igrača koje su duboko skrivene u takvoj momčadi. Moram to reći jer imam puno osjećaja prema tom klubu, Barcelona ove sezone neće osvojiti baš ništa’, otvoren je bio Suarez.

Nastavio je u sličnom tonu:

‘Osim ako se nešto radikalno ne promijeni, odnosno ako se ovako nastavi, ništa se neće moći učiniti’, zaključila je Barcina legenda.

Aitor Alcalde, Getty Images Sport