Real Madrid je jučer navečer na Santiago Bernabeu odigrao mršavih 2:2

Marcelo i Casemiro

(Photo by Angel Martinez/Getty Images)

#Sponzorprijenosa #DerbyBananas

Vodeća momčad Primere nije izgledala dobro u ovom dvoboju. Celta je povela već u sedmoj minuti pogotkom Rusa Fedora Smolova i tu prednost držala do poluvremena.

'Kraljevi' su odlično ušli u nastavak i postigli brza dva pogotka. Kroos je zabio nakon lijepe asistencije Marcela, da bi Real doveo u vodstvo kapetan Ramos nakon jedanaesterca.  Međutim, zlatna zamjena gostiju Santi Mina je samo nekoliko trenutaka nakon ulaska lijepo zabio za 2:2 nakon lijepe asistencije Suareza.

Celta se ovim bodom maknula iz zone ispadanja, dok Real sada ima samo bod prednosti pred Barcelonom na vrhu.

Madridski dnevnik AS je bio oštar prema Realu nazvavši ovu utakmicu 'pušiona'.

Katalonski list Sport jedva je dočekao kiks Reala kojim se Barca potpuno vratila u igru.

"Realu je dosuđen apsurdni penal kojim je okrenuo utakmicu. Real je prerano počeo slaviti pobjedu, a onda je došao hladan tuš u vidu gola Santija Mine. Ništa još nije gotovo u La Ligi, a Barca je došla na samo bod zaostatka", piše Sport.