Kiks Reala protiv Celte, Modrić igrao zadnjih 10 minuta

Primera 16. velj 202023:05 > 23:14
Getty Image/ Angel Martinez

Nogometaši Reala iz Madrida u posljednjoj utakmici nedjeljnog programa 24. kola španjolskog prvenstva nisu na svom Santiago Bernabeu uspjeli svladati Celtu iz Viga odigravši 2-2

Real Madrid nije uspio svladati Celtu na domaćem terenu, završilo je neriješeno 2:2. Goste je u vodstvo već nakon sedam minuta igre doveo Fedor Smolov u akciji koju je započeo naš Filip Bradarić.

Pogodaka do kraja poluvremena više nije bilo, ali u drugom dijelu su zato pala tri pogotka. Prvo je Nijemac Kroos vratio stvari na početak, da bi onda i kapetan Kraljeva Sergio Ramos doveo u vodstvo Madriđane iz kaznenog udarca.

I kad se već činilo da Real izboriti nekako pobjedu, ukazao se Santi Mina u 85. minuti za veliki bod Celte na Santiago Bernabeuu.

Kapetan hrvatske nogometne reprezentacije Luka Modrić igrao je za Real od 81. minute, dok je Bradarić igrao za Celtu do 83. minute.
Vodeći Real sada ima 53 boda, jedan više od druge Barcelone koja je u subotu svladala Getafe sa 21, dok je Celta 17. sa 21 bodom, koliko ima i 18. Mallorca koja se nalazi u zoni ispadanja.