Susret Eibara i Sociedada odgođen zbog zagađenja

Primera 15. velj 202023:30 > 23:34
David Ramos/Getty Images

Eibar i Real Sociedad do utorka moraju dogovoriti termin odigravanja novog susreta, a ako to ne učine, onda će odluku donijeti ista komisija.

Uslijed požara zbog kojeg je zagađen zrak u blizini Eibarova stadiona Ipurua organizatori Primere su odlučili odgoditi dvoboj između Eibara i Real Sociedada.

Ligaška komisija je danas odlučila da se susret zakazan za nedjelju od 16 sati ne odigra radi zdravlja nogometaša i navijača.

Požari već nekoliko dana haraju ovim dijelom regije Baskija zbog čega je lokalnom stanovništvu preporučeno da uopće ne otvaraju prozore.