Šišmiši remizirali s Atleticom na Mestalli

Primera 14. velj 202022:33 > 22:52
Justin Setterfield/Getty Images

24. kolo španjolske Primere otvorili su Valencia i Atletico Madrid, ali bez pobjednika

Sjajan dvoboj gledali smo na Mestalli, vrhunska predstava između Valencije i Atletico Madrida završila je remijem 2:2.

Šišmiši su imali posjed lopte, ali dva puta su se vratili iz ponora. Goste je u vodstvo nakon 15 minuta igre doveo Marcos Llorente, a u 40. minuti Gomez je odlično centrirao iz kornera, a na pravom mjestu se našao Gabriel koji je vratio stvari na početak.

Samo tri minute kasnije novo vodstvo za momčad Diega Simeonea nakon što je prekrasan gol s ruba šesnaesterca zabio Thomas.

Ponovno Šišmiši izjednačuju u 59. minuti. Daniel Parejo je sjajno ubacio u šesnaesterac, a Geoffrey Kondogbia zabija za konačnih 2:2.

Do kraja susreta više nije bilo pogodaka. Valencia je sada šesta sa 38 bodova, dok je Atletico na četvrtom mjestu sa dva boda više.