Barcelona u srijedu predstavlja novog napadača

Primera 10. velj 202011:38 > 11:43
Juan Manuel Serrano Arce/Getty Images

Barcelona je dobila dozvolu od La Lige da dovede novog napadača iako je zimski prijelazni rok završio prije deset dana.

#Sponzorprijenosa #DerbyBananas

Quique Setien je ostao bez dvojice ofanzivaca nakon što su se ozlijedili Luis Suarez i Ousmane Dembele, te njih očekuje nešto duža pauza.

Pravila nalažu da Barcelona može dovesti novo pojačanje van prijelaznog roka, ali samo iz Španjolske. Mnogo igrača se povezivalo s katalonskim klubom, no čini se da su konačno pronašli rješenje.

Katalonski Sport objavio je jutros da će Barcelonu pojačati napadač Willian Jose koji stiže iz Real Sociedada. Navodno, transfer će iznositi oko 30 milijuna eura, te će potpisati suradnju do ljeta 2023. godine.

Sport piše da bi transfer trebao biti ozvaničen u srijedu kada će Willian Jose biti predstavljen kao novo pojačanje katalonskog kluba. Ukoliko bude sve po planu Willan Jose bi za Barcu mogao debitirati već u subotu na utakmici protiv Getafea.

Ovaj 28-godišnji napadač u dosadašnjem dijelu sezone odigrao je 22 utakmice u La Ligi i postigao je osam golova.