09.02.2020 | 18.17 > 18:22

ANKETA Kako je Ramos prošao nekažnjeno za ovaj start?!

Real Madrid

U 23. kolu španjolske Primere madridski Real u gostima je razbio Osasunu 4:1, no utakmica je mogla krenuti drugim smjerom da je Ramos u ovoj situaciji dobio crveni karton. Što vi mislite o odluci suca?

U 23. kolu španjolske Primere madridski Real u gostima je razbio Osasunu 4:1 uz sjajnu utakmicu Luke Modrića. Domaćin je poveo u 14. minuti pogotkom Unaija Garcije, ali Isco, Ramos, Vasquez i Jović su postigli pogotke za veliku pobjedu Reala.

Ali moglo je proći i gore po Real da je sudac Manzano bio nešto oprezniji u 20. minuti susreta. Sergio Ramos krvnički je startao džonom na gležanj svog suparnika i prošao je potpuno nekažnjeno.