Dobre vijesti za Vrsaljka, loše za drugog igrača

Primera 4. velj 202016:59 > 17:12
(Photo by Aitor Alcalde/Getty Images)

U madridskom Atleticu su danas objavili kako je njihov desni bek Kieran Trippier imao operaciju prepona

Desni bek Atletico Madrida i član engleske reprezentacije Kieran Trippier imao je operaciju prepona.

Trippier koji se pridružio klubu iz Madrida iz Tottenhama prošlo ljeto, nije igrao još od Atleticovog poraza u španjolskom Superkupu od Real Madrida, točnije od 12. siječnja. 29-godišnji branič je propustio četiri utakmice imao je operaciju danas.

To su i na neki način dobre vijesti za Šimu Vrsaljka koji se lagano vraća u natjecateljski ritam te će vjerojatno provesti što više minuta na poziciji desnog beka.

Atleticu uskoro u osmini finala Lige prvaka dolazi zahuktali Liverpool, pa Diegu Simeoneu neće biti čako izabrati momčad koja će morati svladati prošlosezonskog prvaka.