Suarez out do kraja sezone, Barca trguje na Mestalli

Primera 28. sij 202012:00 > 12:04
David Ramos/Getty Images

Nakon ozljede Luisa Suareza u Supercupu španjolske malo tko jevjerovao da će biti dugo odsutan, ali nema ga do kraja sezone, pa je Barca primorana tražiti zamjenu

Barcelona se našla u problemima nakon što je potvrđeno da će Luis Suarez propustiti ostatak sezone zbog povrede.
Urugvajac se povrijedio na utakmici Superkupa protiv Atletico Madrida, ali niko nije očekivao da će njegov oporavak trajati čak četiri mjeseca. Iz kluba su odmah morali u potragu za novim napadačem jer je Suarez bio jedini klasični napadač kojeg imaju.

S Barcelonom se povezuje dosta imena, ali čini se da se već zna tko će stići na Camp Nou. Mundo Deportivo objavio je danas da je Barcelona sve dogovorila s Valencijom, te da će napadač ovog kluba Rodrigo nastaviti karijeru u katalonskom klubu.

Također, Rodrigo je jutros propustio trening Šišmiša i navodno je već na putu za Barcelonu gdje treba odraditi iječničke preglede i službeno potpisati suradnju s Blaugranom.

Ovaj 28-godišnji španjolski napadač u dosadašnjem dijelu sezone za Valenciju je odigrao 23 utakmice i postigao je četiri gola, te upisao čak deset asistencija.

Rodrigo je ponikao u Celti, a igrao je za Real Madrid Castillu, Benficu i Bolton.

(Photo by Manuel Queimadelos Alonso/Getty Images)