Ronaldo doveo sjajnog Francuza da ga spasi od Segunde

Primera 28. sij 202011:03 > 11:09
Alex Pantling/Getty Images

Brazilac Ronaldo predsjednik je Valladolida koji se bori za ostaak u La ligi, a svakako bi mu novo pojačanje trebalo pomoći da se u elitnom rangu španjolskog nogometa i održi

Francuski nogometaš Hatem Ben Arfa konačno je pronašao novi klub nakon što je bio bez angažmana šest mjeseci.
Ben Arfa je na kraju prošle sezone napustio Rennais, ali nije uspio pronaći novi angažman. Bivši igrač PSG-a bez kluba je bio šest mjeseci i konačno je uspio pronaći novi klub.

Naime, ovaj 32-godišnji ofanzivac karijeru će nastaviti u španskoj La Ligi u ekipi Valladolida. Ben Arfa je s ovim klubom potpisao ugovor do kraja ove sezone.

On je danas službeno predstavljen kao novo pojačanje Valladolida u društvu predsjednika ovog kluba legendarnog Ronalda.

Jeff Gross/Getty Images