Griezmann spriječio sramotu Barce u posljednjoj minuti

Aitor Alcalde/Getty Images

Quique Setien pomalo je iznenadio navijače Barcelone svojim sastavom kojem je trećeligaška ekipa zabila gol za manje od 10 minuta utakmice, ali je Antoine Griezmann izjednačio rezultat u 72. minuti dvoboja.

U 1/16 finala španjolskog kupa Barcelona gostovala je kod Ibiza-Elvisse. Trener Barcelone izveo je dosta šaren sasav s dosta mladih igrača u formaciji 3-5-2: Neto, Semedo, Lenglet, Junior Firpo – Rakitić, De Jong, Sergi Roberto, Carles Perez, Riqui Puig – Ansu Fati, Griezmann.

Barcelona je šokirana već na samom početku dvoboja golom Caballe u 9. minuti dvoboja. Dugo su se gosti iz Katalonije mučili da bi skupocjeno pojačanje Antoine Griezmann postigao pogodak u 72. minuti za 1:1. Kada se činilo da će tako i završiti, Griezmann je svojim drugim pogotkom donio pobjedu Barceloni.

Ono što je najviše razočalo nije bio rezultat, nego jako loša igra Barcelone koja je ipak imala dosta prvotimaca u ekipi. De Jong, Rakitić, Griezmann. Sergi Roberto, Lenglet i Ansu Fati su vrlo zvučna imena koja se nisu proslavila na Ibizi.

Prve dvije utakmice Quique Setiena na kormilu Barcelone nisu bile obećavajuće. U prvenstvu su upisali tešku pobjedu nad Granadom od 1:0, te su se sada u posljednjim sekundama spasili protiv trećeligaša u kupu.