Fenomenalni Budimir zabio dva pogotka Valenciji

Primera 19. sij 202012:55 > 13:03
(Photo by Alex Caparros/Getty Images)

Mallorca je u 20. kolu španjolskog prvenstva na domaćem terenu slavila protiv Valencije #SponzorPrijenosa #DerbyBananas

Vratila se i španjolska La Liga, a vratio se i Ante Budimir. Mallorca je u 20. kolu španjolskog prvenstva na domaćem terenu slavila protiv Valencije 4:1.

Domaćini su poveli već u sedmoj minuti preko Railla, a onda kreće Budimirov šou. U 22. minuti Ante je povisio na 2:0 na asistenciju Rodrigueza, nezgodno mu se lopta odbila od noge, ali piše se neju u, egov pogodak. U završnici prvog poluvremena Budimir zabija svoj drugi pogodak nakon što mu je asistirao Sevilla, a hrvatski napadač se fenomenalno oslobodio čuvara i zabio u lijevi gornji kut.

U 79. minuti hrvatski napadač upisao je i asistenciju, strijelac je bio Rodriguez. Šišmiši su do kraja susreta uspjeli samo dati počasni pogodak preko Torresa.

Ove sezone Budimir je u La Ligi zabio šest golova u 18 utakmica, eto još jednog dodatnog pojačanja za izbornika Zlatka Dalića uoči početka Eura.