Casemiro odigrao utakmicu života i donio pobjedu Realu

Primera 18. sij 202018:09 > 18:13
Denis Doyle, Getty Images Sport

Real Madrid je u derbiju kola na Santiago Bernabeu savladao Sevillu rezultatom 2:1.

#Sponzorprijenosa #DerbyBananas

Očekivano teška utakmica za Real, ali momčad Zinedinea Zidanea ipak je ostvarila jako vrijedna tri boda u borbi za titulu.

U prvom poluvremenu nije bilo golova, s tim da je u 31. minuti poništen pogodak Sevilli jer je dosuđen faul u napadu koji nije bio baš najčišći. U videoprilogu pogledajte kako je to izgledalo i samo prosudite je li bilo prekršaja…

Tko zna kako bi se situacija dalje odvijala da je taj pogodak priznat gostima, no ovako je Real imao sreću da je VAR uočio faul u napadu. U 57. minuti Casemiro na asistenciju Luke Jovića pogađa za 1:0.

Sevilla se vraća u 64. minuti. Luuk de Jong postiže jako lijep gol, premda je i on provjeravan jer se smatralo da je netko od njegovih saigrača prethodno igrao rukom. Ovaj put VAR je Andalužanima bio naklonjen.

No, samo pet minuta kasnije Real je opet poveo i opet Casemiro. Lucas je centrirao s desne strane, Casemiro zaboravljen od gostujućih igrača i glavom mirno zabija za 2:1, što je bio i konačan rezultat.

Naš Luka Modrić odigrao je vrlo dobrih 90 minuta za Real.

Real se vratio na prvo mjesto s 43 boda, ali Barca sutra protiv Granade ima priliku da ona bude vodeća, mada će u tom slučaju imati isti broj bodova. Sevilla ostaje s Atleticom na diobi trećeg mjesta sa po 35 bodova.