Messi se dirljivim riječima oprostio od Valverdea

Primera 15. sij 202014:38 > 15:08
Alex Caparros Getty Images Sport

Najbolji nogometaš Barcelone Lionel Messi odao je priznanje Ernestu Valverdeu nakon što je katalonski klub promijenio trenera.

Uprava Barcelone je poslije poraza od Atletico Madrida u polufinalu Superkupa Španjolske odlučila se zahvaliti na suradnji Ernestu Valverdeu i na njegovo mjesto dovesti Setiena.

Messi je, kao uostalom i u slučaju svih prethodnih trenera Barcelone, blistao kod Valverdea. Postigao je u tom razdoblju čak 112 golova i dan nakon što je trener smijenjen odao mu je priznanje uz najljepše želje u nastavku karijere.

Hvala na svemu, šefe. Siguran sam da će sve ići dobro za vas gdje god krenuli jer osim što ste vrhunski profesionalac, ujedno ste i vrhunska osoba. Sretno i veliki zagrljaj“, poručio je Messi preko svog Instagrama.

Valverde je kao trener vodio brojne klubove, a interesantno je da se vraćao na klupe Atletic Bilbaa i Olympiacosa. Možda će jednog dana i Barcelone?