Messi NAPOKON iskreno rekao što misli o Ronaldu

Primera 15. sij 20208:45 > 8:47
Gonzalo Arroyo Moreno/Getty Images

Napadač Barcelone Lionel Messi kaže da su utakmice sa madridskim Realom imali poseban značaj dok je za Kraljevski klub igrao Cristiano Ronaldo.

#Sponzorprijenosa #DerbyBananas

Argentinac (32) i Portugalac (34) se više od desetljeća nalaze na vrhu svjetskog nogometa, a njihovo rivalstvo je bilo na vrhuncu dok Ronaldo nije odlučio prijeći u Juventus 2018. godine.

Dok je Cristiano bio u Realu susreti su uvijek bili posebni. Generalno, utakmice sa njima znače mnogo, ali kad je on igrao tamo bilo je znatno više posebno. To su posebni dueli koji će se zauvijek pamtiti“, rekao je Messi u intervjuu za La Ligu i dodao:

Nije lako ostati na takvom nivou toliko dugo i natjecati se sa rivalom poput njega. Pritom su i Barca i Real dva najbolja kluba na svijetu, uvijek su zahtevi najveći. Vjerujem da smo pružali navijačima širom svijeta uživanje“.

Getty Images/Yifan Ding

U prethodnih 12 godina samo jednom netko od njih dvojice nije osvojio Zlatnu loptu. Bilo je to 2018, kad je nagrada pripala našem virtuozu Luki Modriću.

Ove je ona otišla u ruke Messiju, koji se sa 6 trofeja usamio na prvoj poziciji vječne liste ispred Ronalda (5).