Simeone traži napadača u Arsenalovom dvorištu

Primera 13. sij 202019:31 > 19:35
Foto: Dennis Doyle/Getty Images

Kako se navodi na stranicama Marce, Atletico je spreman ponuditi engleskom klubu svog veznjaka Thomasa Lemara za jednog napadača Topnika

Atletico Madrid izgubio je još jedan trofej, u finalu španjolskog Superkupa bolji od njih bio je gradski rival Real, a Colchonerosi su utakmicu završili bez postignutog pogotka.

Upravo je zbog napadačkog učinka najvipe zabrinut trener Diego Simeone pa tako ima plan pojačati svoju momčad nekim napadačem. Njegov prvi izbor je Urugvajac Edinson Cavani, koji bi mogao već ovog mjeseca iz PSG-a preći u Atletico Madrid, ali u slučaju da se to ne dogodi, momčad Diega Simeonea ima i plan B.

Naime, kako javlja Marca, Atletico je spreman dovesti Alexandrea Lacazettea iz Arsenala i to na način da Topnicima umjesto novca ponudi svog igrača.

Kako se navodi na stranicama Marce, Atletico je spreman ponuditi engleskom klubu svog veznjaka Thomasa Lemara, koji je izuzetno cijenjen i koji je doveden iz Monaca u ljeto 2018. godine za 75 milijuna eura, što je u to vrijeme bilo najskuplje pojačanje Madriđana.

Lemar igra na poziciji krila, pa je pitanje da li je Arsenal spreman pustiti centralnog napadača za krilnog, s obzirom da je na tim pozicijama dobro popunjen.