Ipak se odgađa Xavijevo preuzimanje Barcelone?

Primera 12. sij 202017:22 > 17:29
Alex Grimm, Getty Images Sport

Izgleda kako priče o novom treneru Barcelone padaju u vodu, barem do ljeta kada će se više znati

Španjolski mediji raspisali su se o mogućem preuzimanju trenerse palice Xavija od Ernesta Valverdea u Barceloni.

Izgleda kako će navijači morati pričekati još neko vrijeme da se u katalonskog velikana vrati klupska legenda. Mundo Deportivo piše kako će Xavi ipak ostati u katarskom Al Saddu do ljeta, pa će se nakong toga vratiti u Španjolsku.

Kako su im potvrdili povjerljivi izvori iz kluba, Grascar Graui Eric Abidali treći su se put sastali sa bivšim veznjakom Barcelone koji im je rekao kako još nije vrijeme za njegov povratak na Nou Camp. Izgleda kako Xavi želi odraditi ugovor do kraja iz poštovanja prema katarskoj kraljevskoj obitelji.

Inače, Xavi je od 2015. do 2019. igrao za katarski klub i u 82 nastupa postigao je 21 pogodak.