Real u finalu Superkupa uz briljantan pogodak Modrića!

Primera 8. sij 202021:52 > 21:55
Getty Images/Gonzalo Arroyo Moreno

Real se pobjedom nad Valencijom plasirao u finale španjolskog Superkupa, a u drugom polufinalnom susretu sutra igraju Barcelona i Atletico Madrid.

Nogometaši Real Madrida nastavljaju igrati u sjajnoj formi. Momčad ZinedineaZidanea plasirala se u Saudijskoj Arabiji u finale španjolskog Superkupa nakon što su s 3:1 slavili protiv Valencije.

Već u 15. minuti bilo je 1:0 za Kraljeve. ToniKroos je na fantastičan način iskoristio neopreznost vratara Domenecha te iz kornera izravno pogodio njegovu mrežu. Do kraja prvog dijela Real je uspio i podebljati svoju prednost, a strijelac još jednog lijepog pogotka bio je Isco.

Ako je bilo ikakvih sumnji, razriješio ih je LukaModrić u 65. minuti. Jović je povukao jednu polukontru, ostavio loptu Modriću koji se priključio po desnoj strani, a zatim u svojoj maniri udarcem vanjskim dijelom kopačke po treći put svladao čuvara mreže Šišmiša.

Utješni pogodak za Valenciju zabio je iz kaznenog udarca u 92. minuti Dani Parejo.

U drugom polufinalnom susretu sutra igraju Barcelona i Atletico Madrid.