Malaga suspendirala masturbatora: Ovo je iznuda…

Primera 7. sij 202020:11 > 20:20
Denis Doyle/Getty Images

Španjolski klub Malaga suspendirala je trenera Victora Sancheza zbog eksplicitnog videozapisa koji se danas pojavio na internetu.

Podsjećamo, na videzapisu koji kruži društvenim mrežama vidi se kako se 43-godišnji Sanchez samozadovoljava. Slučaj je prijavio policiji jer smatra da je protuzakonito objavljivati privatne stvari bez odobrenja.

“Podređen sam zločinu protiv svoje privatnosti uz maltretiranje i iznudu. Stvar je u rukama policije i trudim se slijediti njihove upute. Dijeljenje ili širenje intimnog sadržaja bilo koje osobe bez pristanka je također zločin bilo putem društvenih mreža ili poruka ili na bilo koji drugi način. Hvala vam na razumijevanju i podršci”, napisao je posramljeni Sanchez.

Povezano

Klub koji trenutno zauzima 16. mjesto u Segundi ubrzo je reagirao i suspendirao Sancheza.

“U odnosu na događaje koji su nedavno otkriveni i koji do sada nisu provjereni, Malaga CF odmah suspendira trenera Víctor Sanchez del Ama s dužnosti dok se ne provede cjelovita istraga”, navodi se u izjavi kluba.