Real do nove pobjede, Modrić među strijelcima!

Primera 4. sij 202017:58 > 18:01
Denis Doyle/Getty Images

Real sada ima 40 bodova, bod više od Barcelone koja večeras u 21 sat igra u gostima kod Barcelone. #SponzorPrijenosa #DerbyBananas

Kraljevski klub odigrao je još jednu fantastičnu utakmicu u 19. kolu španjolske Primere, u gostima kod Getafea Real je slavio 3:0 i tako minimalno na par sati ponovno izbio na vrh prvenstva.

Real je poveo u 34. minuti utakmice nakon udarca Varanea kojeg je u svoju mrežu skrenuo vratar Soria.

Na 2:0 je podebljao Varane u 53. minuti nakon sjajnog centaršuta Tonija Kroosa iz slobodnog udarca. Varane je sjajno skočio i glavom matirao nemoćnog Soriju.

Konačnih 3:0 postavio je Luka Modrić na samom isteku susreta, u 96. minuti. Federico Valverde povukao je nakon jedne izgubljene lopte po lijevom krilu i zatim poslužio Modrića koji je iz blizine pogodio praznu mrežu.

Real sada ima 40 bodova, bod više od Barcelone koja večeras u 21 sat igra u gostima kod Espanyola.