Real bacio oko na igrača koji je bio u Dinamu

Primera 3. sij 202016:37 > 16:45
Laurence Griffiths Getty Images Sport

Oko Real Madrida pomalo začuđujuće i nema nekakvih priča oko transfera, sve do sad kad su bacili oko na Lilleov trojac

Oko Real Madrida neobično je malo priča oko potencijalnih transfera u Kraljevski klub, no španjolska Marca je danas iznjedrila moguća pojačanja za Modrića i ekipu.

Španjolski list piše kako su Kraljevi bacili oko na napadača Victora Osimhena, zadnjeg veznog Boubakaryja Soumarea te mladog brazilskog braniča Gabriela Magalhaesa koji je bio na posudbi ni manje ni više u Dinamu II.

Svakako najatraktivnije ime od ove trojke je napadač Osimhen koji je igrao za Wolfsburg i Charleoi, a Nigerijac je u 24 utakmice za francuski klub upisao 13 pogodaka.

Navodno Real želi Lilleov trojac u kompletu, a da li će nešto od realizacije ovih transfera biti – ostaje za vidjeti. Za sada nema informacija koliko je novca Real spreman izdvojiti, a prema podacima Transfermarkta Magalhaes vrijedi oko 15 milijuna eura, Soumare oko 22, a Osimhen 30.