Vidal završio s Barcom, pronašao novi klub

Primera 2. sij 202016:08 > 16:16
Gonzalo Arroyo Moreno/Getty Images

Čileanski nogometaš Arturo Vidal prije nekoliko dana tužio je Barcelonu, a danas već praktički sklopio dogovor s novim klubom

Čileanski nogometaš Arturo Vidal nalazi se na izlaznim vratima Barcelone nakon što je tužio katalonski klub.
Vidal je sve iznenadio kada je potvrdio da je podnio tužbu protiv Barcelone zbog neisplaćenog bonusa od 2,4 milijuna eura za prošlu sezonu. Iz Barce su poručili da novac neće dobiti jer ga nije zaslužio igrama na terenu.

Zbog svega toga samo su se pojačale špekulacije da će Vidal gotovo sigurno napustiti Barcu već u siječnju. U klubu mu ne mogu oprostiti to što je uradio jer je on prvi igrač u povijesti kluba koji je tužio Barcelonu dok je još uvijek aktualni član ekipe.

Španjolski mediji prenose da je Vidal na korak od prelaska u Inter, te da je već sve dogovorio s klubom s Meazze. Vidal i Inter su postigli dogovor oko ugovora, ali sada čeka da klubovi pronađu zajednički jezik.

Barcelona i Inter pregovaraju oko cijene jer Katalonci traže 20 milijuna eura, dok klub s Meazze nudi 12 milijuna eura. No, s obzirom da je Vidal postao nepoželjan u ekipi jasno je da bi Barca mogla sniziti cijenu.