Barca u Leicesteru pronašla zamjenu za Dani Alvesa

Primera 1. sij 202019:49 > 19:55
sportklub

Katalonski klub muku muči sa pozicijom desnog beka nakon odlaska fantastičnog Danija Alvesa

#Sponzorprijenosa #DerbyBananas

Alves je nakon osam godina odlučio napustiti Barcelonu na ljeto 2016. godine, a umjesto njega na tom mjestu zaigrao je Sergi Roberto.

Povezano

Nakon toga klub je doveo Nelsona Semeda, ali nisu baš zadovoljni igrama Portugalca.

Ponovo se počelo nagađati da Barcelona želi dovesti novog desnog beka na kraju sezone. Semedo bi mogao napustiti klub, a umjesto njega Barca želi dovesti Ricarda Pereiru koji igra trenutno za Leicester.

Pereira igra odlično ove sezone u dresu Leicestera i svojim igrama je skrenuo pažnju na sebe mnogih klubova. No, čini se da je Barcelona najviše “zagrizla”, te Katalonci žele osigurati dolazak Pereire sljedećeg ljeta.

Navodno, Barca je spremna platiti oko 45 milijuna eura za Portugalca kojeg vide kao zamjenu za Alvesa. Ipak, treba vidjeti hoće li ‘Lisice’ pristati na takvu ponudu Barcelone.

Leicester je ranije danas lagano porazio Newcastle na St.James Parku sa 3:0.