10.12.2019 | 13.10 > 13:13

Ramos: 'Trebale bi se dodijeljivati tri Zlatne lopte'

Kapetan Real Madrida Sergio Ramos našalio se na temu kontroverzi koje gotovo svake godine okružuju dodjelu Zlatne lopte France Footballa za najboljeg nogometaša u minuloj godini.

Podsjetimo, ove godine po rekordni šesti put ju je osvojio Lionel Messi, a iza njega je s njih pet ostao njegov vječni konkurent Cristiano Ronaldo.

I ovaj put bilo je dosta polemika oko toga tko je zaslužio ovu nagradu, a iza Messija ostali su Van Dijk, Ronaldo i Mane.

Međutim, jasno je da uvijek ima onih koji se bune oko dobitnika Zlatne lopte, a zanimljivo rješenje da se ovaj problem konačno završi dao je Sergio Ramos.

"Trebali bi napraviti tri Zlatne lopte. Jednu za Messija, jednu za Ronalda i jednu za sve ostale", kroz smijeh je rekao kapetan Kraljeva.

ANKETA: Je li sudac Juventusu opravdano dosudio penal?

Nakon jednog centaršuta Ronaldo je iskušao udarac 'škaricama', a lopta je pogodila u ruku Calabriu. Iako je bio okrenut leđima od lopte i nije bilo nikakve namjere igranja rukom, sudac Valeri pokazao je na bijelu točku.

U prvom susretu polufinala talijanskog nogometnog Kupa Milan i Juventus su na San Siru odigrali 1-1, a pogodak za domaći sastav zabio je Ante Rebić. Hrvatski reprezentativac je postigao pogodak u 61. minuti, a izjednačio je Cristiano Ronaldo iz vrlo sumnjivo dosuđenog jedanaesterca u 91. minuti.

Bio je dežurni krivac, a sad je najbolji igrač Reala!

Real se na vrhu Primere primarno nalazi zbog sjajne obrane, a to najbolje ilustrira činjenica da je primio samo 12 golova u prvih 19 utakmica u prvenstvu Španjolske

ANKETA Kako je Ramos prošao nekažnjeno za ovaj start?!

U 23. kolu španjolske Primere madridski Real u gostima je razbio Osasunu 4:1, no utakmica je mogla krenuti drugim smjerom da je Ramos u ovoj situaciji dobio crveni karton. Što vi mislite o odluci suca?