Getty Images / Christopher Lee

08.12.2019 | 23.38

Sevilla s igračem više podbacila i ostala bez pobjede

Nogometaši Osasune i Seville podijelili su bodove u utakmici 16. kola španjolske La Lige. Susret je završen rezultatom 1:1. "SPONZOR PRIJENOSA DERBY BANANA"

Franco Vazquez

Aitor Alcalde/Getty Images

Sevilla je vodila od 11. minute i gola El Haddadija, a Osasuna je izjednačila preko Avile (45+2). U 62. minuti je Osasuna ostala bez isključenoga Oiera, a Sevilla to nije uspjela iskoristiti.

Ranije je Leganes kao domaćin bio bolji od Celte s 3-2 te je pobjegao sa samog začelja ljestvice. Leganes je vodio s 3-0 golovima Rodrígueza (15, 39) i Rodriguesa (55), Celta je uspjela smanjiti preko Arauja (64) i Aspasa (81), ali su ostali s igračem manje i ubilježili poraz.