08.12.2019 | 16.20 > 16:21

VIDEO Joaquin hat-trickom u 39. godini ispisao povijest

Joaquin je veći dio svoje karijere proveo u Španjolskoj gdje je igrao za Betis, Valenciju i Malagu, te ponovo za Betis gdje je stigao 2015. godine, a današnji dan pamtit će do kraja života

Nogometaši Real Betisa svladali su na domaćem terenu Athletic Bilbao 3:2, a zvijezda susreta bio je veteran Joaquin.

Domaći su silovito krenuli u utakmicu i već nakon 20 minuta vodili sa 3:0, a sva tri gola je postigao spomenuti veteran.

Veznjak Betisa je pogađao u 2., 11. i 20. minuti i tako stigao do hat-tricka, a također je i ispisao povijest La Lige. Naime, s 38. godina i 140 dana, Joaquin je postao najstariji igrač ikada koji je stigao do hat-tricka u španjolskom prvenstvu.