07.12.2019 | 23.02 > 23:10

Velika večer Budimira, zabio dva pogotka na Camp Nou!

Iako je Barcelona slavila protiv Mallorce 5:2, valja istaknuti da je naš napadač zabio dva pogotka #SponzorPrijenosa #DerbyBananas

U susretu 15. kola Primere Barcelona je na Nou Campu svadala Mallorcu s 5-2, a oba gola za goste zabio je hrvatski napadač Ante Budimir.

Bivši igrač Sesveta, Gorice i Intera prvi je gol postigao u 35. minuti, a drugi glavom u 64. minuti,pa će u svojoj karijeri ostati zapisano da je zabio dva gola moćnome katalonskom klubu.

Barca je ipak lako stigla do pobjede pogocima Griezmanna (6), Messija (17, 41, 83) i Suareza (43), a posebno atraktivan je bio Urugvajčev gol petom za 4-1. Ivan Rakitić je igrao do 72. minute i bio je asistent za treći gol Barce.

Vode Barcelona i Real s po 34 boda, a Mallorca je 17. s 14 bodova.