Real s igračem manje do pobjede, Modrić ušao u nastavku

Primera 7. pro 201914:42 > 14:44
Denis Doyle/Getty Images

Nogometaši Real Madrida pobijedili su danas Espanyol na svom terenu sa 2:0 u utakmici 16. kola španjolske La Lige. #SponzorPrijenosa #DerbyBananas

Kraljevski klub nije odigrao neki susret za pamćenje, ali sigurno da je njima najvažnije da su upisali nova tri boda. Domaći su poveli sa 1:0 u 37. minuti kada je Benzema asitirao Varaneu koji je matirao golmana gostiju.

Espanyol je u nastavku dvoboja pokušao nekako doći do remija. Gosti su imali nekoliko solidnih pokušaja, ali mreža Kraljevskog kluba je mirovala.

Susret na Santiago Bernabeu riješen je u 79. minuti. Valverde je upisao asistenciju, a mrežu Espanyola za konačnih 2:0 zatresao je Benzema koji ove sezone igra u odličnoj formi.

Treba dodati da su domaći od 83. minute igrali s igračem manje jer je drugi žuti, odnosno crveni karton dobio Mendy.

Luka Modrić je u igru ušao u 70. minuti.