Navijači u nevjerici: Zašto je Modrić opet na klupi?

Primera 7. pro 201913:07 > 13:15
Matthias Hangst/Bongarts/Getty Images

Real Madrid u ovim trenucima igra susret protiv Espanyola na Santiago Bernabeu (SK5), a ponovno u početnih jedanaest nema hrvatskog nogometaša Luke Modrića.

Modrić je ponovno ostavljen na klupi, a iako je trener Reala Zinedine Zidane nedavno izjavio kako je Luka kod njega nedodirljiv, sve češće u prvenstvu barem priliku ispred njega dobiva Valverde.

Mladi nogometaš je i danas krenuo od prve minute, a mi se nadamo kako Zidane samo želi sačuvati Modrića za neke teže utakmice.

U svakom slučaju ova odluka trenera Reala je izazvala nezadovoljstvo navijača “Kraljevskog kluba” na društvenim mrežama koji postavljaju pitanje zašto je ponovno Hrvat na klupi.

Neki idu toliko daleko da tvrde kako će bez Modrića sigurno Real danas doživjeti poraz i Zidane dobiti otkaz.