Rakitić se vraća u stari klub: Sanjam odjenuti taj dres

Primera 4. pro 20199:23 > 9:25
Aitor Alcalde/Getty Images

Rakitić je sa Sevillom osvojio Europa ligu, bio je kapetan momčadi, idol navijača, a tamo je i upoznao sadašnju suprugu Raquel. Ne čudi stoga da bi se rado vratio u Andaluziju

Hrvatski nogometni reprezentativac Ivan Rakitić na izlaznim je vratima Barcelone. Sve su veće frustracije Rakitića, iako treba uzeti u obzir kako je u posljednje dvije utakmice (Borussia, Atletico) nastupio od prve minute, teško da Valverde može nadoknaditi sve muke koje je priuštio Raketi konstantno ga ostavljajući na klupi nakon što je pet godina bio neizostavan dio prve momčadi.

Povezuje ga se s brojnim klubovima, a ističu se Manchester United, Inter, Juventus i Bayern Munchen, no postoji i opcija povratka u Sevillu, gdje je Rakitić bio apsolutni heroj i koji ga je lansirao među zvijezde i jednog od najboljih veznjaka svijeta.

Rakitić je sa Sevillom osvojio Europa ligu, bio je kapetan momčadi, idol navijača, a tamo je i upoznao sadašnju suprugu Raquel. Naravno da ga za taj grad vežu samo lijepe uspomene. To je i potvrdio u razgovoru za španjolski radio Cadena SER. Potvrdio je da Sevilla ima najveće šanse.

“Period koji sam proveo u Sevilli za mene je prelijep, vidjet ćemo hoću li se vratiti. Dođe li vrijeme za to, svi znaju da ću biti oduševljen. U prošlosti sam već rekao, ako ikad u karijeri obučem dres kluba za koji sam već igrao, bit će to Sevillin. Sanjam o tome da ponovo odjenem taj dres”, iskren je bio Rakitić.