Je li Mbappe ovime nagovijestio prelazak u Real Madrid?

Primera 27. stu 201921:26 > 21:31
Michael Regan/Getty Images

Mbappe, koji je prije nekoliko godina izjavio da mu je san da jednog dana zaigra u dresu kraljevskog kluba, sinoć je bio u centru pažnje nakon utakmice

Kylian Mbappe sinoć je svojom predstavom oduševio čak i zahtjevne navijače madridskog Reala. Rijetko kad se dogodi da igrač iz suparničke ekipe zaradi pljesak na Santiago Bernabeu, no Mbappe se našao u odabranom društvu.

Kraljevski klub je imao prednost od 2:0 devet minuta pred kraj utakmice, ali je PSG uspio ekspresno postići dva gola preko Mbappea i Sarabije i tako doći do boda u Madridu.

Mbappe, koji je prije nekoliko godina izjavio da mu je san da jednog dana zaigra u dresu kraljevskog kluba, sinoć je tako bio u centru pažnje nakon utakmice, a svojom Instagram objaovm oduševio je navijače Reala. On je objavio fotografiju kojom se zahvaljuje navijačima na Bernabeu koji su ga sinoć nagradili aplauzom.

Jedno je sigurno – ova objava neće dobro proći kod navijača francuskog kluba.