Zidane bez riječi o Modriću, Velšanin bio glavna tema

Primera 24. stu 20199:27 > 9:38
Foto: Shaun Botterill/Getty Images

Iako je jučer bio ključni igrač u susretu protiv Sociedada, Luka Modrić nije bio ni spomenut na presici nakon utakmice

Luka Modrić je uvjerljivo bio glavni igrač odluke u jučerašnjem dvoboju protiv Sociedada, hrvatski reprezentativac je zabio pogodak i upisao dvije asistencije, no to očito nije prošlo zapaženo kod trenera Zinedinea Zidanea koji se osvrnuo na dvoboj.

‘Jako loše smo ušli u utakmicu. Nisam sretan zbog pogotka, ali i načina kako smo igrali prvo poluvrijeme. Onda smo zabili pred kraj prvog dijela, pa smo u drugi ušli puno bolje. Moramo biti zadovoljni, radit ćemo iz dana u dan, nastavit se poboljšavati jer već je u utorak susret protiv PSG-a’ – rekao je Francuz.

Denis Doyle/Getty Images

Ipak, čudna situacija u svemu tome je da francuski stručnjak uopće spomenuo našg Modrića, već se zaokupirao s Garethom Baleom i zvižducima koje je Velšanin pokupio kada je jučer ušao u igru sredinom drugog poluvremena.

‘Gareth i ja nemamo nikakvih problema. Čestitao sam mu na dobroj utakmici, kao i drugima. Zvižduke nismo ni spominjali, svima se to događa. Ne mogu reći da su nepošteni, ali vidim da Bale hoće biti dio ekipe, a navijači nam trebaju kako bismo bili bolji iz utakmice u utakmicu’ – zaključio je Zidane.